Fotograficznie

 

Angelski PLT – osobisty coach języka angielskiego. Prywatnie miałem nieukrywaną przyjemność pracowania z Januszem (efekty pracy do zobaczenia >Janusz sesja<). Człowiek o szerokich horyzontach, mieszkający od wielu lat w Bristolu i mówiący w języku Shakespeare’ dużo lepiej od przeciętnego Anglika. Jeżeli szukałeś konkretnego nauczyciela, który nie będzie Cię zamęczał kolejny raz czasem Present Perfect, ale nauczy swobodnego kontaktu w języku angielskim to kieruj się do Janusza.

FBbanner  www-icon


Ukraińska Chata – restauracja z kuchnią ukraińską. Znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 16 w Rzeszowie. Trochę na uboczu, z dala od zgiełku miasta wita nas klimatycznym wystrojem i szerokim menu, w którym znajdziemy takie klasyczne potrawy jak barszcz ukraiński czy solanka huculska. Oprócz tego nasze pragnienie ugasi w zależności od upodobań: kwas chlebowy, tarchun (lemoniada estragonowa), piwo lwowskie lub woda ognista spod znaku Nemiroff. Wnętrza wraz z przykładami potraw dostępne >>Tutaj Ukraińska Chata foto <<.FBbanner

 


taco tacoTaco Taco – meksykańskie bistro. Otwiera swoje podwoje przy ul. Ks. Jałowego 17 w Rzeszowie dla każdego, komu nie obca jest ostra strawa. Dla dopełnienia niewątpliwej uczty smaków w menu znajdziemy szereg trunków, które tylko podkreślą wyjątkowość podawanych potraw. Osobiście przyciągnęła mnie tam dobra nuta, której autorami są młodzi muzycy w projekcie „SunRising”. Fotografie z tego kameralnego wieczoru do przejrzenia >>TUAJ<<.

FBbanner  www-icon


Too Black Project– kapela, która podjęła się dość karkołomnej próby połączenia rockowych brzmień z jazzem. Jak się okazuje z dużym powodzeniem. Chłopaki koncertują w najlepszych klubach na terenie naszego kraju m.in. Piwnica pod Baranami. Częsty gość na antenach programów TVP. Zdobywcy szeregu znaczących nagród, choćby 1 nagroda na festiwalu Rock Stars i Grand Prix festiwalu Rock Session w Krośnie. 23-09-2016 r zawitali do Rzeszowa i PUB’u Kultura. Mocny koncert i wiele pozytywnych emocji. Do zobaczenia w moim reportażu -> Koncert Too Black Project Rzeszów 23-09-2016 r <-.

                                                                                                                                                                 FBbanner 


reaload_crime_theoriesReload -Po dziewięciu latach od wydania swojego debiutanckiego krążka na scenę powrócił RELOAD. Ponownie zjednoczeni dali ognia🔥 i przypomnieli swoje najlepsze kawałki. Mocne brzmienia 🎸 jeszcze długo w nocy unosiły się po krakowskich ulicach …😈 Niezapomniany koncert i sporo dobrych emocji Do zobaczenia w moim reportażu ->>Reload- Schizofrenia KrK  18-11-2017 <<.FBbanner


Biegun Zachodni RzeszówSobotni wieczór w rzeszowskim klubie Vinyl przy Al. Piłsudskiego 31. Na scenę wkraczają wojownicy hard rocka pod enigmatycznym szyldem BIEGUN ZACHODNI 🐧🤘. Mocne łomotanie w starym, dobrym stylu dinozaurów pokroju Led Zeppelin, Deep Purple czy Rush 🎸🥁. Wszystko doprawione klimatem miejsca i napojami niekoniecznie bezalkoholowymi. 🍻 . Krótki reportaż z tego wydarzenie ->>Biegun Zachodni – Klub Vinyl -Rzeszów-14-04-2018 r.<<.FBbanner


logo_figaroFigaro– pracownia warsztatów artystycznych – Spiritus movens (inspiratorem) całego przedsięwzięcia jest Marcin Fornal, który zgromadził wokół siebie nie boję się tego słowa użyć – artystów. Od warsztatów cyrkowych przez zajęcia garncarskie aż po szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Kawał dobrej a przede wszystkim pożytecznej roboty. Swojego czasu miałem możliwość przekonać się o tym będąc świadkiem gorącego pokazu z pogranicza teatru i sztuk wizualnych. Do zobaczenia tutaj ->W rozpalonym ogniu Figaro<-.

 


wesele__honza_hyjek_foto-5Backstage Weselny– czyli niekonwencjonalne podejście do tematu fotografii ślubnej. Bez dwóch zdań całość zakończyła się powodzeniem tylko ze względu na otwartość pary młodej. Kamila i Mateusz z pewnością zapamiętają ten dzień na wiele lat. Ja, jako skromny fotograf mogę się tylko cieszyć, że było mi dane uczestniczyć w tym pamiętnym wydarzeniu. Efekty mojego rzemiosła dostępne tutaj ->Honza Backstage Mateusz i Kamila Weeding<-.


🏭 Wd-tex Czyściwo Bawełniane 🏭. W dobie walki o czystość środowiska naturalnego trafiłem do Faktorii Czyściwa Bawełnianego w Sanoku przy ul. Reymonta 6d/4. Miejsce, w którym Szymon w sposób magiczny produkuje tak naprawdę coś z niczego (odzież używana jest przetwarzana w użyteczne czyściwo bawełniane).  Popełniłem przy tym przedsięwzięciu kilka rzeczy: strona internetowa https://czysciwo-bawelniane.eu/; finezyjne logo widoczne obok i pełny set fotograficzny.


Po raz kolejny rzeszowski Klub Vinyl przy Al. Piłsudskiego 31 stał się oazą dobrego grania. Na scenie zespół Hiraeth 🐧🤘z charyzmatycznym wokalistą. Krótki reportaż z tego wydarzenia  >>Klub Vinyl – Rzeszów – 07.09.2019 – Hiraeth \m/<<.

FBbanner

 


Kolejna kapela w  Klubie Vinyl przy Al. Piłsudskiego 31 w Rzeszowie. Na scenie zespół Iron Head 🐧🤘z Kolbuszowej i młodzieńcza dawka metalowego grania. Krótki set fotograficzny  >>Klub Vinyl – Rzeszów – 07.09.2019 – Iron Head <<.

FBbanner

 


Kolejny zespół  w  gościnnych progach Klubu Vinyl przy Al. Piłsudskiego 31 w Rzeszowie. Na scenie zespół Fat Stuff  . Energia która wprost wypływa z fotografii. Jednym słowem dobry materiał  >>Klub Vinyl – Rzeszów – 07.09.2019 – Fat Stuff <<.

FBbanner


11👐 Tomasz Jasik – Rehabilitacja 👐. Mówi się że lepiej zapobiegać niż leczyć. Jednak w dzisiejszych czasach bardzo często zapominamy o tym. Nie dbamy o własne zdrowie, aktywność fizyczna jest minimalna, stresy przygniatające a dieta woła o pomstę do nieba. Wtedy zazwyczaj pojawiają się różnego rodzaju bóle i dolegliwości. Pomoc możemy znaleźć u Tomasza Jasika przy ul. II Armii WP 42 w Sanoku. Widziałem ludzi, których stawiał na nogi. Bez kozery mogę powiedzieć, że posiada ręce, które leczą. Popełniłem przy tej współpracy kilka rzeczy: strona internetowa http://fizjoterapeuta.sanok.pl/ ; finezyjne logo widoczne powyżej i materiał fotograficzny, mała próbka >>TUTAJ<<.

FBbanner


RoseMerry – kolejny zespół  muzyczny, tym razem w rzeszowskim pubie Graciarnia u Plastyków przy ul. Rynek 10 w Rzeszowie. Charyzmatyczna wokalistyka i kawał dobrego grania . To był dobrze spędzony wieczór. Zacny kawałek fotografii koncertowej  >>Graciarnia u Plastyków – Rzeszów – 28.09.2019 -RoseMerry <<. FBbanner


get_breakGet Break – Był  🚩Biegun Zachodni🚩, była 🌹RoseMerry🌹 zatem i czas na trzecią gwiazdę tamtego zacnego wieczoru.Graciarnia u Plastyków – Rzeszów – 28.09.2019 – Get Break. Dobry kawałek fotografii koncertowej  >>Graciarnia u Plastyków – Rzeszów – 28.09.2019 – Get Break <<.FBbannerwww-iconRafał Szałajko – polski aktor teatralny i filmowy. Genialna rola w spektaklu „Wywiad, którego nie będzie”, który odbył się dnia 27.11.2019 r w Sanockim Domu Kultury. Rzecz o jednym z największych polskich artystów – Zdzisławie Beksińskim. Miałem przyjemność tam być i udkomuntować całe wydarzenie. >>Wywiad, którego nie będzie” 27.11.2019 r – SDK Sanok<<.FBbannerKarot – Człowiek, który postawił bas na piedestale. Indywidualny  projekt muzyczny. Niezależne produkcje. Czysta pasja tworzenia z miłości do muzyki.>>Karot<<FBbanner